Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

02.20 Лісозаготівлі

Лісогосподарська діяльність.

В середньому лісгосп щорічно заготовляє 55 тис. М3 деревини, або 50,0 % від приросту, тобто проводиться не виснажливе користування лісовими ресурсами в відповідності із матеріалами лісовпорядкування. Суцільні рубки в середньому проводяться на площі 100 га, в т.ч. головне користування 47 га. Догляд за молодняками - щорічно на площі 208 га із загальною масою 4,5 тис. М3. Реалізація лісопродукції за 2015 рік становить 16 млн 898 тис. Грн..

Багато шкоди приносить лісовому господарству пошкодження деревостанів кореневою губкою. Загальна площа осередків кореневої губки в лісгоспі становить біля 950 га. Частина із них знаходиться в такому стані, що потребують суцільних санітарних рубок, які проводяться щорічно в середньому на площі 5 га.

На цих ділянках створюються лісові культури плантаційного типу сосни звичайної, чисті насадження берези бородавчатої, змішані насадження сосни звичайної та дуба червоного.

В квітні 2003 року в “День довкілля” в Володимирівському лісництві був закладений дендропарк “ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ”. В закладенні парку приймали участь : члени Гутянського шкільного лісництва, працівники обласного управлінні лісового та мисливського господарства, працівники управління та службовці Гутянського лісгоспу, а також працівники Гутянського, Шарівського, Володимирівського, Краснокутського лісництв та лісопромислового цеху, всього 180 чоловік.

Проект створений працівником інституту УкрнДІЛГа Орловським В.К., грунтові дослідження працівником інституту УкрнДІЛГа Угаровим В.М. Місце знаходження парку : Володимирівське лісництво, квартал 32 площа 7 га. Дендропарк ландшафтного типу із врахуванням рельєфу місцевості, залишені на пні окремі дерева дуба звичайного та берези бородавчатої. Висаджено 79 видів дерев різних порід та цвітники із багаторічних трав, загальною кількістю 1298 дерев. Крім того збудовані - альтанка, невелике озеро, вхід в дендропарк.

Основні породи запроектовані в проекті: сосна звичайна, сосна гірська, жовта, кедрова європейська і корейська, ялівці козацький, віргінський, дуб Гартвіса, пірамідальний білий, акація біла, скумпія, магонія падуболиста, тамарікс Паласіа породи калина, туя, вейгела, секуренега, катальпа, оцтове дерево, модрина європейська, сибірська, японська.

Связаться с намиОтзывы

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок