Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Про компанiю

Історична довідка.

Гутянський держлісгосп організований в системі Головлісоохорони в 1936 році і розташований в північно-західній частині Харківської області на території Богодухівського і Краснокутського районів. До складу входило 5 лісництв: Гутянське, Богодухівське, Шарівське, Володимирівське та Краснокутське. Загальна площа становила 17,3 т. га. Після створення Сумської області в 1939 –1949 р.р. на базі Пархомівської та Козіївської дач було організовано Пархомівське лісництво, - загальна площа тоді склала 25,6 т. га. На теперішній час держлісгосп займає загальну площу 31105 га, в т. ч. 27676 га (89%) покритої лісом. Територія держлісгоспу знаходиться в басейні ріки Мерло і її притоків: річок Мерчика, Колонтаїва і Грузської. Ріка Мерло впадає в річку Ворскла.

Початок лісовпорядкування лісів держлісгоспу було покладено в 1890 році. В кінці 18 на початку 19 сто­ліття лісорозведенням в даній місцевості займалися німці Вебер і Кеніг, пізніше поміщик Харитоненко. Великий вклад для інтро­дукції різних лісових порід на цій території внесли батько і син Каразини: Іван Назарович і Іван Іванович.

Усі ліси держлісгоспу віднесено до 1-ї групи лісів.

В умовах ринкової економіки Гутянський держлісгосп працює за умов невиснажливого ведення лісового господарства.

 

Коротка характеристика лісгоспу.

 

На сьогоднішній час в адміністративно- господарському відношенні ДП «Гутянський лісгосп» складається із 5 виробничих підрозділів які розташовано на території двох районів. У Богодухівському районі знаходяться Гутянське та Шарівське лісництва, лісопромисловий цех, у Краснокутському районі - Володимирівське та Краснокутське лісництва. Центральна садиба лісгоспу знаходиться у смт. Гути.

Загальна площа лісгоспу становить 31105 га, з неї вкрита лісом 27676 га. Щодо породного складу, то 50% складають твердолистяні породи ( в основному дуб), 47 % - хвойні породи (сосна) та 3% мяколистяні породи.

Обсяг заготівлі ліквідної деревини від всіх видів рубок становить 39,9 тис. куб. м.
 
Середньоблікова чисельність штатних працюючих станом на 01.06.2019 р. становить 191 чол., середньомісячна заробітна плата працівника з початку року склала 19327 грн.
 
З початку року реалізовано продукції на суму 68,5 млн. грн., в тому числі експортні поставки - 16,0 млн. грн. До переліку країн з якими співпрацює наше підприємство входить Польща, Туреччина, Саудівська Аравія, Румунія, Грузія, Литва, Кіпр та Німеччина.
 
Окрім ведення лісового господарство підприємство займається і переробкою деревини.
 
Випуск продукції, отриманої від переробки деревини, склав 26,8 млн. грн.

 

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок