Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

16.10 Лісопильне та стругальне виробництво

У комплексній системі ведення лісового господарства важливе місце посідає лісозаготівля, переробка деревини і відходів виробництва, впровадження нових технологій, забезпечення безпечних умов праці.

Лісозаготівлі ведуться з широким запровадженням природо-зберігаючих технологій з урахуванням сучасних вимог природо-і ресурсозбереження.

Технологічні процеси розробки лісосік базуються на раціональному поєднанні сучасної лісозаготівельної, трелювальної та лісовозної техніки.

Гутянським лісгоспом була побудована лінія по випуску паливних брикетів з відходів виробництва, а саме щепи, отриманої після порубочних залишків на лісосікі трактором МТЗ-82 в агрегаті щепобойної машини (ОЛНОВА) та відходів лісопилення, на базі агрегату хвойно-вітамінної муки та пресом екструдором виробництва Черкаського заводу. Паливні брикети мають високий коефіціент тепловіддачі при малій зольності.

В Гутянському лісгоспі розвинута переробка деревини. Лісопромисловий цех займається переробкою ділової деревини, а також низькоякісної деревини та відходів. Лісгоспом виготовляються та реалізуються пиломатеріали обрізні та необрізні шпилькових та листяних порід, пиляні заготовки твердолистяних порід. Випуск товарної продукції в рік складає 4,085 тис. грн. Лісгоспом реалізується товарна продукція на експорт в переробленому виді 15 -22 % від товарної що складає біля 600 тис. грн. . Переробляючи за рік більше 5 тис. М3 деревини, таке виробництво забезпечує занятість населення, так в лісопромисловому цеху працює 56 чоловік.

Связаться с намиОтзывы

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок