Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

01.70 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг

25296622_3Мисливське господарство - галузь народного господарства, в завдання якої входять охорона, використання, відтворення, раціональне використання державного мисливського фонду. Що мешкають, а також випущені з метою розведення в мисливських угіддях дикі звірі та птахи, незалежно від того, в чиєму користуванні знаходиться територія, на якій вони живуть, становлять мисливський фонд, що є державною, загальнонародною власністю.

Мисливські угіддя державного підприємства "Гутянське лісове господарство" розташовані на території Рябоконівської, Качалівської сільських рад, Констянтинівської селищної ради Краснокутського району Харківської області. Мисливські угіддя представлені лісовими масивами ДП "Гутянське лісове господарство", польовими угіддями (рілля, сіножаті, пасовища) та водно-болотними угіддями (природні та штучні водотоки, ставки, болота, річки), розташованими на території перлічених сільських та селищних рад.

Загальна площа угідь складає:- 5117,3195га, в тому числі:

- лісові - 4984,3 га;

- польові - 47,1 га;

- водно-болотні - 38,3 га;

- інші, непридатні - 47,6195 га

Безпосередньо з територією мисливського господарства межують землі сільськогосподарських і лісогосподарських підприємств, які є мисливськими угіддями мисливсько-рибальського господарства Краснокутської районної організації Харківської області організації Українського товариства та рибалок.

 

 

 

Связаться с намиОтзывы

 

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок