Ми в Facebook
Новини
09.08.19
У 2018 році господарство очолив молодий директор Сиса Віктор Миколайович, за рік лісгосп суттєво змінив і зовнішній вигляд, і позбавився заборгованості. “Лісовідновлення та лісорозведення — першочергове завдання ДП “Гутянське лісове господарство”.

Новини

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

19 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої      та позашкільної освіти.

У Зльоті взяли участь представники  кращих учнівських лісництв області серед яких і команда Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відповідно до висновків журі Гутянське шкільне лісництво  нагороджено грамотою за ІV місце в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.

Допомога ветеранам локальних війн
15 квітня на зустріч до Директора ДП "Гутянське лісове господарство" завітали члени громади та голова Богодухівської районної організації ветеранів локальних війн "Єдність"

Незаконні рубки - злочин

Недотримання природоохоронного та лісового законодавства в Україні є серйозною проблемою, яка проявляється в значних обсягах незаконних рубок лісу. До того ж, незаконні рубки становлять значну загрозу виконанню лісами екологічних, соціальних та економічних функцій та щороку завдають державі мільйонних збитків.

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок