Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Зустріч з учнями

Зустріч з учнями
Назад
Зустріч з учнями
Сьогодні 20 березня на зустріч до Директора ДП “Гутянське лісове господарство” Віктора Миколайовича Сиси звернулися за допомогою учні Гутянської ЗОШ. Вони розповіли, що беруть участь у Всеукраїнському проекті “Відкриваємо Україну”. Команда “Рейнджерів” пройшла до фіналу та для наступного етапу потрібно внести зміни в своїй місцевості. Тому, діти поділилися планами по оновленню пам’ятника жертвам Голодомору, встановлення нового пам’ятнику, озеленення території, прокладання нової доріжки. Для цього вони потребують фінансової допомоги на новий пам’ятник та плитку для доріжок.
Прослухавши розповідь дітей, Віктор Миколайович відмітив прагнення школярів до відновлення історичних пам’яток та підкреслив, що Гутянський лісгосп завжди йде на зустріч добрим справам. Учням було вручено сертифікат, а в свою чергу “Рейнджери” запросили Віктора Миколайовича на відкриття пам’ятнику в якості головного спонсора.
Після цього, Віктор Миколайович поспілкувався з дітьми про навчання в школі, планах на майбутнє, та інше. Розповів про те, що наше підприємство завжди потребує молодих спеціалістів та запросив бажаючих до навчання в Чугуєво-Бабчанський лісний коледж та Харківський національний аграрний університет.
IMG_7493 IMG_7495 IMG_7498 IMG_7501 IMG_7503 IMG_7504 IMG_7507
Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок