Ми в Facebook
Новини
13.12.19
Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Зі святом, водії лісгоспу!

Зі святом, водії лісгоспу!
Назад
Зі святом, водії лісгоспу!

Автомобіліст — професія особлива. Так уже склалося, що без автомобілів сьогодні уже не можливо уявити наше життя, автомобільний транспорт є важливою системою життєзабезпечення населення України. З 1993 року згідно з Указом Президента України було започатковане професійне свято День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яке щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

У ДП “Гутянське лісове господарство” трудяться близько 20 водіїв. Це водії з вивезення лісу, водії пожежних машин, автобусів, легкових автомобілів.

Від імені всього колективу підприємства щирі вітання вам, водії Гутянського держлісгоспу, з професійним святом. Щирі вітання і нашим пенсіонерам, зокрема, М.В. Зазнобіну, О.П. Герасименку, В.Є. Зубкову та ін.

Нехай здійсняться всі ваші мрії, втіляться в життя всі плани. Бажаємо, щоб мир і щастя завжди були у вашій оселі, а радість наповнювала життя. Безпечних вам доріг.

З повагою, В.М. Сиса, директор ДП “Гутянське лісове господарство”

О.О. Бабак, голова профспілкового комітету.

 

 

 

 

 

 

 

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок