Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Відпочинок на морі

Відпочинок на морі
Назад
Відпочинок на морі

А відпочинок на морі завжди сповнений незабутніми враженнями.

Адміністрація лісгоспу директор Сиса Віктор Миколайович та профспілковий комітет — голова профспілкового комітету Бабак Олександр Олександрович в 2018 році організували оздоровлення працівників лісгоспу на узбережжі Чорного моря - пансіонат “Владислава” село Залізний порт, Херсонська область, працівники лісгоспу були забезпеченні автотранспортом до місця відпочинку. Відпочило 93 чоловіка та члени їх сімей / жінки,чоловіки, дітки/- верстатники деревообробних верстатів, водії автотранспортних засобів, майстри лісу, старші майстри лісу, інженери та інші. Всім працюючим лісгоспу які забажали виїхати на відпочинок виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі 3500 грн. згідно умов колективного договору. Відпочинок потрібен всім і дорослим і малечі. " Люблю лежати на його міцних хвилях. Солона вода гарно тримає мене. Також велика радість плисти наперекір хвилям. Це змушує бути сміливим та завзятим. На морі багато відпочиваючих. З'являються нові цікаві знайомі. Також на березі можна побудувати піщаний замок. Заритися в сипучий морський пісок. Морський пейзаж зачаровує. У негоду цікаво спостерігати за чайками чи медузами. " Так розповідали дітки відпочиваючих - Яковлєва Вероніка Олексіївна, Бутенко Юлія Олександрівна, Плахотнік Кіра Олегівна та Плахотнік Єва Максимівна. Відвідали дівчатка і пінну вечеринку, яка залишила у них масу яскравих вражень. На пляжі — традиційний набір розваг - дитячі батути, гірки, гойдалки - все це ми бачимо на фото.

Море чисте і прозоре, в зоні відпочинку унікальний мікроклімат, що сприяє оздоровленню дихальної системи організму. Цілюще морське повітря та вода гарно оздоровлюють. А відпочинок на морі завжди сповнений незабутніми враженнями. Дякуємо керівництву лісгоспу за доступний і чудовий відпочинок.

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок