Ми в Facebook
Новини
13.12.19
Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Ведення мисливського господарства

Ведення мисливського господарства
Назад
Ведення мисливського господарства

От і дочекалися. Прийшла білокоса красуня-зима, вкрила землю сріблястою скатертиною, яка мерехтить тисячами різноманітних іскорок, переливаючись і виблискуючи на сонці.

Голі, похмурі дерева теж не забула прикрасити в розкішне вбрання, кожну гілочку вкрила інеєм.

Турботливо намагається прикрити землю снігом, неначе мати, намагається вкрити своє неслухняне дитя, щоб не замерзло, не захворіло.

Але морози та хурделиці ще дадуть про себе знати.

Домашні тварини під чуйним наглядом господарів, а хто ж потурбується про мешканців лісів?

Їм на допомогу приходять єгері мисливського угіддя ДП “Гутянський лісгосп” на території Краснокутського району під керівництвом директора В.М.Сиси.

Працівниками лісової охорони було заготовлено для підгодівлі диких тварин 1550 штук листяних віників, 570 штук снопиків зернових, 900 кілограмів сіна, 21 тонна зерна, викладено 200 кг солі. Робота по підгодівлі диких тварин ще далека до завершення.

Протягом холодних зимових місяців працівники мисливської дільниці будуть завжди поруч з беззахисним лісовим братством. Підгодівельні майданчики не будуть пустувати.

Єгерями також проводяться рейди по охороні мисливських угідь від браконьєрства не лише вдень, а й уночі.

І тому з впевненістю можна сказати, що життя і безпека диких тварин в надійних руках працівників лісової охорони.

Загальна площа лісового фонду підприємства складає 31105 га.

Рішенням №1362-VI від 29 жовтня 2015 р. Харківською обласною радою надано в користування ДП «Гутянське лісове господарство» мисливські угіддя на території Краснокутського району терміном до 2040 року загальною площею 5117,3195 га

На території мисливських угідь створено 8 кормових полів в тому числі на 6-ти залишена кукурудза на корню для корму тварин.

Всі заготовлені корма поступово по мірі поїдання дикими тваринами викладаються в лісі.

IMG_9213IMG_9214IMG_9215IMG_9216

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок