Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

В лісі пожежонебезпечний період !

В лісі пожежонебезпечний період !
Назад
В лісі пожежонебезпечний період !
Розпочалися перші дні літа, які ми так довго очікували, але для лісників настають гарячі будні. В любий момент від необережності людей може статися пожежа, ми просимо населення дотримуватись правил пожежної безпеки, та не розводити багаття, не смітити і не відвідувати лісові масиви без потреби. Серед причин виникнення лісових пожеж головним вважається антропогенний фактор (згідно зі статистичними даними з вини населення щорічно виникає 96–98 % лісових пожеж). Тому особливої уваги вимагають лісові масиви, розташовані поблизу великих промислових центрів, лікувально-оздоровчих закладів, шляхів, електромереж. Природні й кліматичні умови (висока температура повітря, невелика кількість опадів тощо) найчастіше лише підвищують ймовірність загоряння та впливають на швидкість розповсюдження пожежі.
З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, ураховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення у 98 % лісових пожеж, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» видано розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 200 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2019 року».
За повідомленням Харківського регіонального центру з гідрометеорології саме з 30 травня 2019 року, при південному вітрі швидкістю 5 — 10 м/с і температурі повітря вночі 14 — 19°, вдень 28 — 33°, в лісах області переважатиме надзвичайна пожежна небезпека (V клас).
Працівники ДП " Гутянське лісове господарство" в будні, вихідні та святкові дні патрулюють та проводять рейди лісами з метою виявлення та донесення до населення цієї важливої інформації. Будьте обачні , разом ми збережемо ліс.
Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок