Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Успішний керівник - гарні здобутки підприємства!

Успішний керівник - гарні здобутки підприємства!
Назад
Успішний керівник - гарні здобутки підприємства!

Вельмишановний Вікторе Миколайовичу!

Вдихайте щастя повні груди,

Удачі, миру Вам, краси,

Нехай прекрасним труд Ваш буде,

Нехай завжди ростуть ліси.

Нехай Вам серце не остудить

Холодна величність дібров,

Нехай назавжди з Вами будуть

Надія, Віра і Любов!

Якщо подивитись на Слобожанщину з висоти пташиного польоту, то західна частина області буде виглядати зеленою плямою, помережаною полями та дорогами. І не дивно, адже Богодухівський та Краснокутський райони найбільш заліснені на Харківщині. Тут більш ніж на тридцять одній тисячі гектарів тисяч га привільно розкинулися ліси, які належать державному підприємству «Гутянське лісове господарство». До складу лісгоспу входять 5 структурних підрозділів: Шарівське, Гутянське, Володимирівське, Краснокутське лісництва та лісопромисловий цех.

У листопаді минулого року у Гутянське лісове господарство прийшов молодий, успішний, амбітний і цілеспрямований керівник – Віктор Миколайович Сиса, головною метою якого було вивести лісове господарство на новий рівень розвитку. Свою професійну діяльність він розпочав на посаді заступника директора державного підприємства «Гутянське лісове господарство», а у червні 2018 року, зрештою, очолив його.

Народився Віктор Миколайович 2 вересня 1981 року у селищі Золочів на Харківщині. Дитинство його було таким же, як у більшості однолітків, – хлоп’ячі ігри та захоплення, потім – навчання у школі. Після закінчення середньої школи Віктор Сиса став студентом Харківського гуманітарного інституту «Народна українська академія». Він обрав для себе спеціальність «Економіка і підприємництво», яка була на той час дуже актуальною, адже на початку 2000-х молода незалежна Україна потребувала людей, які мали в собі підприємницьку жилку. По закінченні інституту Віктор Миколайович працював у різних компаніях торговим представником та агентом. У 2008 році він став підприємцем і відкрив власну справу. Усі його сили спрямовані на розвиток підприємства, яке він зараз очолює. За час роботи Віктор Миколайович показав себе як справжній керівник та зрілий фахівець. Він працює над популяризацією вітчизняної конкурентоспроможної лісової продукції, сміливо впроваджує на виробництві новітні технології та передові методи господарювання, співпрацює з науковцями. Віктор Сиса, висококваліфікований спеціаліст лісового господарства, є ініціатором багатьох нових ідей. Цей керівник змінив вектор роботи лісівників і зосередив увагу на лісокультурному виробництві, роботі з громадськістю та засобами масової інформації – лісівники загалом стали більш відкритими. Постійною практикою його роботи стало відвідування районів, лісництв та структурних підрозділів.

Робота на посаді директора – це не просто керування виробництвом, це – політика ведення лісового господарства, це – взаємодія з усіма районними адміністраціями, районними, селищними та сільськими радами. Це – нелегка робота, але коли працюєш на свій колектив, який говорить про тебе добрі слова, коли люди до тебе звертаються за порадою і допомогою, бо знають, що ти їх розумієш, тоді відчувається співпраця і натхнення, і керівник робить ще більше для своєї галузі.

І показники роботи Гутянського лісового господарства за І півріччя 2018 року говорять самі за себе. У І півріччі дохід лісгоспу (без урахування ПДВ) склав 35932 тисяч гривень, що становить 343,8% до плану, а у порівнянні з І півріччям 2017 року цей показник склав 319,8%. Найбільше коштів отримано за реалізацію лісової продукції – 26279 тисяч гривень, від переробки продукції отримано 8765,5 тисяч гривень, інші послуги – 876,5 тисяч гривень.

Обсяг переробки деревини склав 8205,0 куб. метрів (373% до запланованого). З одного кубометра деревини виготовлено продукції на суму 1195,9 гривень.

Також зросла і кількість працюючих на підприємстві – із 140 осіб у минулому році до 164 осіб за підсумками І півріччя цього року. Із них у промисловій діяльності господарства зайнято 47 осіб, у лісовій охороні – 65. Значно зросла у І півріччі 2018 року заробітна плата працюючих, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У промисловій діяльності вона становить, у середньому, 14449,3 гривень, у лісовій охороні – 13291 гривня. Рентабельність промислового виробництва Гутянського лісгоспу за І півріччя цього року становить 22%, що майже утричі вище, ніж за аналогічний період минулого року. У порівнянні з минулим роком, збільшилось фінансування лісового фонду за рахунок власних коштів – із 157,82 гривень на 1 га у минулому році до 795 гривень на 1 га лісового фонду у цьому році. Держава отримала від Гутянського лісгоспу податків у сумі 10581 тисяча гривень, що у порівнянні з аналогічними показником минулого року, більше на 253,6%. Чистий прибуток підприємства склав 170 тисяч гривень при плані 133 тисячі гривень.

Останнім часом покращуються і умови праці колективу ДП «Гутянського лісового господарства». Так, улітку цього року працівники та їх родини мали змогу відпочити на морі за рахунок лісгоспу, а із серпня почав курсувати автобус господарства за маршрутом «Гути-Кручик-Богодухів-Губарівка-Гути» для доставки працівників до місця роботи.

Вважається, що злагоджена робота будь-якого підприємства майже повністю залежить від успішної роботи його керівництва. І показники роботи Гутянського лісового господарства повністю доводять цей факт.

Також привітали з днем народження Віктора Миколайовича голова Гутянської селищної ради Клименко Наталія Миколаївна та директор  Гутянської ЗОШ Близнюк Наталія Анатоліївна разом з учнями.

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок