Ми в Facebook
Новини
13.12.19
Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Технічне забезпечення лісгоспу

Технічне забезпечення лісгоспу
Назад
Технічне забезпечення лісгоспу

Деревина є основним видом лісових ресурсів. Лісозаготівлі є базисом формування власних коштів підприємств для розширеного відтворення лісів та сталого розвитку лісового господарства. Понад 70% основних засобів виробництва задіяні у цьому технологічному процесі. Впродовж останніх років впроваджуються сучасні високопродуктивні механізми та еколого-безпечні технології. Головним напрямком використання деревини є постачання її на внутрішній ринок для задоволення потреб вітчизняної переробної промисловості,.Ступінь технічного забезпечення відіграє одну з головних ролей у процесі підвищення ефективності виробництва.

Сучасна техніка дозволяє колективу максимально реалізувати свій виробничий потенціал, підприємству зменшити витрати і підвищити економію матеріальних ресурсів.

Технічне забезпечення лісгоспу змінилося кардинально. Технологічні процеси розробки лісосік базуються на раціональному поєднанні сучасної лісозаготівельної, трелювальної та лісовозної техніки. Так в 2018 році придбали ряд нових автомобілів - КРАЗ, УРАЛ, трактори, спеціалізоване обладнання для тракторів, крани маніпулятори.

Лісгосп не лише придбав нові трактори і автомобілі, але й у стислі терміни відремонтовав вантажівки, які роками знаходилися у неробочому стані, і трактори з функцією трелювання лісу в болотистій місцевості. Завдяки якісно та швидко проведеним ремонтним роботам стара техніка отримала нове життя, а машинно-тракторний парк лісгоспу виріс у рази.

Крім цього робітники лісопромислового цеху самостійно сконструювали і власноруч зварили платформу для потужного гідроманіпулятора DLight який планувалося встановити на автомобілі УРАЛ. Попередні випробування довели добрі експлуатаційні якості отриманої конструкції.

Використання нового автомобіля КрАЗ» з гідроманіпулятором в господарстві дозволило різко підняти ефективність і зменшити витрати на проведення лісних завантажувальних та розвантажувальних робіт, відмовившись від використання традиційних вантажних кранів та чокеровщиків.

Підприємство – ДП «Гутянське лісове господарство» – працює на повну потужність. Та ми не звикли зупинятись на досягнутому. Тож у планах маємо розширювати виробництво лісопереробної продукції, і тому, разом із цим, буде збільшуватися кількість наших працівників. Зокрема ,ми запрошуємо на роботу водіїв, в тому числі на маніпулятори. У водіїв маніпуляторів має бути відповідне посвідчення і стаж роботи водієм КРАЗа чи УРАЛА, бо без досвіду, самі розумієте, з такою роботою не впоратись.

На підприємстві працюють кращі водії автотранспортних засобів – Яровий Юрій Григорович, Тризна Олександр Віталійович, Семенов Сергій Васильович і Герасименко Олексій Миколайович – завжди дбають за своїх «залізних друзів».

«За допомогою цієї краново-маніпуляторної установки можна навантажувати і перевозити лісопродукцію. Це – досить небезпечна робота, бо потрібно дивитися уважно, щоб нікого не травмувати. Кожну одиницю деревини треба навантажувати обережно. Можна сказати, поштучно. Щоб рука не тремтіла і нерви були в порядку. Дисципліна і відповідальність, розвинена увага – ось запорука успіху в цій професії», – розповів Ю.Г.Яровий , який працює в лісгоспі понад 15 років. Вважає свою професію дещо романтичною, попри усю її складність, та й зарплатою задоволений, Юрій Григорович також відмітив, що Гутянський лісгосп і справді дбає про кожного працівника: відпочинок на Чорному морі за рахунок підприємства залишив у нього тільки приємні враження.

Дійсно, досвід – велика річ. І це знаходить вираження у достойних результатах праці водіїв з вивезення лісу. Так, за 2018 рік зусиллями лісопромислового цеху Гутянського лісгоспу було вивезено деревини: О.В. Тризна – 1720,74 м3, Ю.Г. Яровий – 3449,14 м3, С.В. Семенов – 5553,27 м3. Крім того, на автомобілі навантажено деревини: О.В. Тризною – 9157,44 м3, Ю.Г. Яровим – 7724,72 м3, С.В. Семеновим – 41132,68 м3. Усіма автомобілями протягом 2018 року в цех було завезено 9903,9 м3 деревини.

Багато хто скаже, що професія водія – непрестижна, і краще бути адвокатом, лікарем чи державним службовцем.. Будь-яка професія може приносити задоволення і користь людям, надавати достойні умови праці та високий стабільний заробіток. Як скажімо для водіїв ДП «Гутянський лісгосп» вона становить більше 20тис. грн..Важливо тільки любити те, чим займаєшся, бути ближчим до природи, і щоб очі сяяли від щастя за зроблену справу.

IMG_7112 IMG_7110 IMG_7116

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок