Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Свято лісівників на щедрій землі

Свято лісівників на щедрій землі
Назад
Свято лісівників на щедрій землі

     Урочистості з нагоди свята лісівників відкривали улюбленці публіки – народний аматорський колектив української пісні «Криниченька» і танцювальний колектив «Червона калина». Вони виконали для всіх присутніх у залі привітальну пісню і гарний таночок із вишитими рушниками. Після цього під оплески глядачів артисти вручили запашний коровай директору Гутянського лісового господарства Сисі Віктору Миколайовичу і з особливою повагою та шаною запросили його на сцену для вітального слова.

   «Доброго дня, дорогі колеги, друзі, шановні гості! Колектив Гутянського лісгоспу радий вітати вас на щедрій землі Богодухівського і Краснокутського районів, – розпочав свою промову Віктор Миколайович. – Традиційно у третю неділю вересня працівники лісової галузі відзначають своє професійне свято – День працівників лісу. І, мабуть, не випадково вшанування їх невтомної праці припадає на ці вересневі дні, коли вже спала житня спека, пройшли перші осінні дощі, тому відступила небезпека пожежі – найстрашнішого ворога лісу. Тож ми можемо зібратися разом, підбити підсумки роботи і вшанувати тих, хто її виконував і продовжує виконувати.

   Мені хочеться сказати слова подяки усім працівникам лісгоспу, які, незважаючи на всілякі труднощі, сумлінно виконують свою роботу. Адже колектив нашого підприємства працює, ніби одна велика родина. Така вже специфіка лісової галузі, що, на відміну від аграріїв, які збирають урожай уже сьогодні, результатом нашої роботи зможе скористатись лише наступне покоління. І тому, отримавши у користування ці чудові ліси, ми докладаємо усіх зусиль, щоб передати їх нащадкам».

   «Своє професійне свято наш колектив зустрічає зі значними здобутками. Так, за 8 місяців поточного року від реалізації своєї продукції лісгосп отримав майже 60 млн. грн., а до кінця 2018 року планується довести цей показник до 100 млн. грн. Таких економічних показників Гутянський лісгосп досягнув уперше за свою історію. Крім того, на сьогоднішній день майже 50% деревини наше підприємство переробляє і масово відправляє на експорт, що дозволяє отримати додаткові кошти. Лише за цей період до бюджетів усіх рівнів нами сплачено майже 17 млн. грн. податків., і це – ще не межа.

   Тож ми вдячні всім працівникам лісгоспу, які в цей нелегкий час не ухиляються від роботи, а з честю виконують свої обов’язки. Також велика подяка нашій лісовій охороні, оскільки це літо і перший місяць осені видалися пожежонебезпечними. Гутянський лісгосп – ледь не єдиний із лісгоспів на Харківщині, де не виникло значних пожеж. Адже наша лісова охорона спрацьовувала швидко і не допускала поширення вогню на лісові масиви. Це – великий результат, і за нього вам велике спасибі та низький уклін.

   Ми вдячні також усім пенсіонерам і тим людям, які колись працювали в лісгоспі та робили свій внесок у його розвиток. Ми про вас ніколи не забудемо і завжди будемо вам допомагати, як допомагаємо усім, хто звертається до нас із щирим серцем.

   Тож від імені начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Зінченка Олександра Івановича та від себе особисто вітаю вас зі святом. Бажаю міцного здоров’я, миру, творчого натхнення, достатку і злагоди в сім’ях», – звернувся до лісівників Віктор Сиса.

   Далі для церемонії нагородження до мікрофону вийшли заступник начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Тимочко Віктор Ярославович та голова Харківської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Білоус Борис Григорович, які приєдналися до теплих вітальних слів, сказаних Віктором Миколайовичем на адресу наших захисників лісу, і з неприхованим задоволенням виконали покладену на них місію.

   Так, за особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових і мисливських багатств держави та з нагоди Для працівників лісу Подякою голови Державного агентства лісових ресурсів України з врученням пам’ятного листа нагородили лісничого Краснокутського лісництва В’юнника Віталія Миколайовича та водія автотранспортного засобу з вивезення лісу Тризну Олександра Віталійовича. Почесну Грамоту Товариства лісівників України отримав мисливознавець підприємства Лобойко Володимир Леонідович.

   За свою благородну сумлінну працю Почесною Грамотою Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства був відзначений верстатник деревообробних верстатів лісопромислового цеху Тризна Сергій Миколайович. Також Грамотою Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства були нагороджені водій автотранспортного засобу лісопромислового цеху Сень Микола Іванович та старший майстер дільниці Краснокутського лісництва Глумов Євгеній Олексійович.

   Від щоденної злагодженої роботи лісівників залежить майбутнє і благополуччя держави, а також тепло та затишок у наших оселях. Тож не дивно, що у цей святковий день так багато працівників лісу були нагороджені почесними грамотами і подяками, отримали гарні квіти та подарунки. Отже, Грамотою Харківської обласної ради нагородили майстра лісу Володимирівського лісництва Грищенка Вячеслава Миколайовича. Після цього Грамоту Харківської обласної організації профспілки працівників лісового господарства вручили майстру лісу Володимирівського лісництва Луньову Валерію Станіславовичу.

   Одразу за тим, як чарівна Юлія Лобойко надіслала нагородженим працівникам і всім гостям свята свої пісенні привітання, ведучі запросили на сцену почесних гостей: голову Богодухівської районної державної адміністрації Шарова Володимира Анатолійовича, депутата Харківської обласної ради Львову Ольгу Володимирівну, голову РО БПП «Солідарність», депутата Богодухівської районної ради Скорика Олександра Олексійовича, а також голову Краснокутської районної державної адміністрації Белоцького Олексія Олександровича. Вони від усього серця привітали працівників Гутянського лісгоспу з їх професійним святом, побажали тільки всього найкращого і виразили свій низький уклін за ту нелегку, самовіддану, але таку потрібну для всіх нас працю – вирощувати, оберігати і примножувати ліси.

   А тим часом церемонія нагородження продовжувалась. За високі трудові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства та збереження вітчизняної флори та фауни, сумлінну самовіддану працю та з нагоди свята Грамотою Богодухівської районної державної адміністрації нагородили директора ДП «Гутянське лісове господарство» Сису Віктора Миколайовича, головного економіста лісгоспу Суботу Ольгу Олександрівну, бухгалтера Володимирівського лісництва Пушкар Надію Василівну, старшого майстра лісу дільниці Гутянського лісництва Нечитайла Олександра Олександровича, старшого майстра дільниці Гутянського лісництва Сопєльніка Сергія Вікторовича, майстрів лісу Гутянського лісництва Потруха Михайла Михайловича та Шульженка Володимира Івановича, помічника лісничого Шарівського лісництва Бабака Вячеслава Анатолійовича, бухгалтера Шарівського лісництва Долуду Наталію Василівну, водія автотранспортного засобу Шарівського лісництва Кіктенка Юрія Володимировича, машиніста-кранівника лісопромислового цеху Здорика Василя Володимировича, верстатників деревообробних верстатів лісопромислового цеху Гальченка Сергія Олексійовича та Кривошею Миколу Володимировича, пожежного рятувальника лісопромислового цеху Долженка Володимира Анатолійовича, бухгалтера Гутянського лісництва Бабак Антоніну Василівну, бухгалтера лісопромислового цеху Бондаренко Наталію Василівну, бухгалтера апарату управління лісгоспу Копєйкіну Наталію Володимирівну, тракториста-машиніста Володимирівського лісництва Базюру Сергія Івановича, а також водіїв автотранспортного засобу на пожежному автомобілі Володимирівського лісництва Калеберду Віталія Володимировича та Пушкаря Володимира Демидовича.

   Краснокутська райдержадміністрація теж не залишилися осторонь і нагородила трудовий колектив ДП «Гутянського лісового господарства» відзнакою за сумлінну працю, високі показники в роботі, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня працівників лісу.

   Одразу за цим Почесні грамоти Державного підприємства «Гутянське лісове господарство» отримали колективи структурних підрозділів лісгоспу, а саме: за І місце – колектив Краснокутського лісництва (лісничий – В’юнник Віталій Миколайович), ІІ місце – колектив Володимирівського лісництва (лісничий – Касяненко Олександр Васильович), ІІІ місце розділили колективи Шарівського (лісничий – Медяник Олег Миколайович) та Гутянського (лісничий – Горденко Сергій Анатолійович) лісництв. Крім того, під бурхливі оплески Почесною грамотою лісгоспу нагородили колектив лісопромислового цеху в особі його начальника Никоненка Олександра Миколайовича.

   Насамкінець Подяку Державного підприємства «Гутянське лісове господарство» зі сцени було оголошено таким працівникам: машиністу Гутянського лісництва Пономаренку Сергію Миколайовичу, робітнику лісопромислового цеху Дюбку Віктору Валерійовичу, трактористу-машиністу Володимирівського лісництва Диканю Павлу Івановичу, майстру лісу Шарівського лісництва Калітіну Олександру Івановичу та майстру лісу Краснокутського лісництва Ніконову Віктору Олександровичу. Грамотами від Богодухівської державної служби надзвичайних ситуації із рук начальника Богодухівського районного відділу ДСНС Глущенка Романа Анатолійовича були відзначені водій Володимирівського лісництва Калеберда Віталій Володимирович і тракторист Гутянського лісництва Тризна Сергій Миколайович, які завжди стоять на варті лісових насаджень від вогняної стихії.

   Після фото на згадку на сцену для привітання запросили голову Богодухівської міської ради Голуба Миколу Вікторовича, який побажав дорогим лісівникам наснаги в роботі, особистого щастя, здоров’я, благополуччя і невичерпного запасу сил, щоб і надалі забезпечувати процвітання нашої лісової галузі.

   На цьому урочиста частина свята завершилась, і до вітань приєдналися учасники художньої самодіяльності Гутянського будинку культури. На сцені з піснею «Ми разом» виступив юний, але талановитий Олексій Кунінець. Після цього глядачів у залі знову вітав народний аматорський колектив «Криниченька» (кер. – Лариса Сіренко), котрий виконав для всіх дві чудові пісні – «А я чорнява» та «І хочеться, і колеться».

   Із найкращими побажаннями працівникам лісу та веселою піснею «Ягідка-черешенька» підняли настрій присутнім Микола Плахотнік, Сергій Дзюбенко та Ігор Пономаренко. За ними на сцені з’явились запальні учасниці танцювального колективу «Червона калина» (кер. – Ольга Ситник): вони порадували нас справжньою українською полькою.

   Особливу українську атмосферу своїм виступом створили наступні виконавиці – дует у складі Юлії Ільченко та Юлії Хвостішко, які від усієї душі виконали для слухачів пісню «А вишня цвіте».

   Невимовне задоволення подарували винуватцям і гостям свята вправні й емоційні вокалісти – весела, артистична Оксана Тарасенко, яка заспівала пісню «Верба», та проникливо-лірична Наталія Горєлова, котра виконала композицію «Ти прийди».

   Яке ж свято лісівників, та й без «Черемшини»? Цю неповторну, глибоку, зворушливу, всенародно улюблену пісню виконав для нас жіночий колектив народного аматорського колективу «Криниченька», і вона настільки прийшлась до вподоби, що глядацький загал не стримував овацій.

   Хоча надворі вже осінь, але в серці у лісівників – завжди весна. Саме про це був наступний номер цього свята – танок «Веснянка» у виконанні зразкового хореографічного ансамблю «Надія» (кер. – Надія Педан). Особливо усіх присутніх зворушив фінал танцю, коли дівчата піднесли свої яскраві віночки угору, ніби до весняного сонця.

   Родзинкою святкового концерту став виступ лауреатів міжнародних конкурсів естрадної пісні, молодіжного вокального гурту «Душа» (кер. – Оксана Михайліченко). Здавалось, їх у залі очікували найбільше. Дівчата буквально розірвали сцену на шматки своїм могутнім поєднанням голосів. Проте справжній фурор викликала улюблена пісня директора Гутянського лісгоспу Сиси Віктора Миколайовича, яку артистки виконали спеціально для нього, – це була знаменита пісня «Гуцулка Ксеня».

   Ось і незчулися ми, як настали останні хвилини свята у Богодухівському міському Будинку культури. І знову зі сцени пролунали щедрі побажання тим людям, для яких ліс – справа усього життя. Ні, для цих людей, наших дорогих лісівників, ліс – це, без зайвого пафосу, усе життя. Тож, аби щастя ніколи не оминало їх дім, а добро і надія на майбутнє завжди знаходили місце у серці, свою фінальну пісню «Грає сонце» із найсвітлішими побажаннями для них виконали неперевершена Наталія Горєлова у супроводі усіх учасників свята.

   Поки на сцені тривав яскравий концерт, біля Будинку культури радісно гуділа малеча. Вона розважалася з аніматорами, стрибала на батутах, куштувала солодку вату і пускала мильні бульбашки… Так молоде покоління бурхливо сповіщало усіх навкруги, що у цей осінній день на щедрій богодухівській землі своє особливе свято відзначають люди, від професійного внеску яких залежить збереження лісових ресурсів нашої планети.

 

 

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок