Ми в Facebook
Новини
13.12.19
Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Свято Дня вчителя

Свято Дня вчителя
Назад
Свято Дня вчителя

   Кожен День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов. Відзначити кращих по професії державними та галузевими нагородами. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного.

   Голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та голова районної ради Панов Сергій Федорович щиро вітали освітян та вручили їм ряд нагород.

    Керівництво державного підприємства “Гутянське лісове господарство”, виявляючи турботу про освітян, приєднується до всіх побажань з нагоди професійного свята — Дня учителя. У цей день хочеться подякувати Вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки.

   Дякуємо Вам за те що виховуєте молоде покоління в дусі правильного ставлення до навколишнього природного середовища .

   Адже в юний період життя найнадійнішим морально-етичним фундаментом становлення особистості є правильна орієнтація та ставлення до екологічного середовища.

   У середніх загальноосвітніх закладах - школах Богодухівського району , разом з Вами створені шкільні лісництва - Павлівське, Гутянське - де наше молоде покоління - юнаки і дівчата отримують навички професійної майстерності.

   Шкільні лісництва є однією з форм трудового виховання, залучення учнів до суспільно-корисної праці, до охорони природи,набуття елементарних знань і навичок ведення лісового господарства. Юні лісівники охороняють ліси від пожеж, доглядають за лісовими культурами, збирають насіння, велику увагу приділяють пропаганді природоохоронних заходів та проведенню дослідницької роботи. Подібна робота допоможе молоді визначити свій подальший життєвий шлях, а потім продовжити навчання в середніх спеціальних і вищих навчальних закладах лісогосподарського спрямування.

   Під оплески повного залу глядачів ще багато вчителів отримували відзнаки державного, обласного, районного рівня, квіти і музичні дарунки.

   Пісні, що торкалися серця, щирі аплодисменти, радість і гордість за успіхи колег, багато приємних сюрпризів - захід видався особливо душевним.

   Колосальний досвід і молодеча енергія не лише на святковій сцені, а й у повсякденній роботі наших освітян та керівників району приносить Богодухівщині славу. Ця слава втілюється у перемогах учнів, вчителів, шкіл нашого району на численних інтелектуальних, творчих і спортивних змаганнях не тільки в області, а й на рівні всієї України.

   Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Богодухівського району та керівники галузі -  талановиті, творчі, справжні професіонали.

IMG_8519IMG_6243IMG_6246IMG_6266IMG_6273IMG_6280IMG_6285IMG_6290IMG_6293IMG_6294IMG_6298IMG_6308IMG_6315IMG_8453IMG_8455IMG_8463IMG_8468IMG_8488IMG_8501IMG_8502IMG_8543

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок