Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Робота кадрового відділу

Робота кадрового відділу
Назад
Робота кадрового відділу

Кадри — це основний склад підготовлених, кваліфікованих працівників, які на високому професійному рівні виконують функціональні обов'язки на підприємстві. На багатьох підприємствах лісової галузі не вистачає компетентних , ініціативних, відповідальних кадрів. Брак професіоналізму, байдужість у роботі спричиняють плинність кадрів. Система роботи з персоналом потребує удосконалення. Удосконалення кадрової роботи – це основа для реалізації адміністративної реформи, одним із напрямків якої є якісне покращення діяльності працівників. Удосконалення кадрової роботи дозволить перетворення в нашій державі, які приведуть до добробуту і процвітання держави. Основне направлення кадрової політики - підготовка кадрів.

До керівника підприємства Сиси В. М. звертаються працівники лісгоспу — Ігнатьєв А.М., члени Гутянського шкільного лісництва — Осадчий В.В. щодо надання їм направлення в учбові заклади — Чугуєво- Бабчанський лісний коледж та Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва для отримання вищої освіти (технік лісового господарства, бакалавр, магістр лісового господарства), щоб в майбутньому працювати на посадах з віддачею на державному підприємстві “Гутянський лісгосп”

Підбір, розміщення кадрів - це своєрідне мистецтво, і від того, як вдало, продумано, оптимально підібрано того, чи іншого спеціаліста залежить продуктивність праці, віддача потенційних можливостей працівника на займаній посаді.

Основним призначенням системи методів професійної орієнтації є ефективне та якісне забезпечення підприємства кадрами потрібних професій і кваліфікацій. Професійна орієнтація є засобом раціонального, дбайливого використання трудових ресурсів, що забезпечує максимальний ефект і мінімальні витрати на підготовку і подальше професійне удосконалення спеціалістів.

Відділ кадрів лісгоспу повинен сприяти формуванню умінь і навичок ведення профорієнтаційної роботи в організації, а саме уміти:

- проводити профконсультаційну роботу;

- проводити заходи щодо професіонального підбору кадрів;

- обґрунтовувати перелік вимог до персоналу при прийомі на роботу, та інше.

photo5422879623110306370 photo5422879623110306371 photo5422879623110306372

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок