Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Профспілкова конференція

Профспілкова конференція
Назад
Профспілкова конференція

   На початку року, директор підприємства Сиса Віктор Миколайович, голова профспілки Бабак Олександр Олександрович разом з інженером з охорони праці Дудніком Сергієм Івановичем відвідували всі трудові колективи підрозділів лісгоспу. Обговорювали і підводили підсумки виконання колективного договору за 2018 рік. Спілкування проходило жваво з працівниками, підіймалися проблемні питання, висували делегатів на профсоюзну конференцію.

   Директор ДП "Гутянський лісгосп" Сиса Віктор Миколайович підвів підсумки роботи підприємства за 2018 рік. Звітував про виконання умов колективного договору між адміністрацією та профспілкою.

   Підсумки роботи профспілкового комітету у 2018 році відзвітував голова профспілки Бабак Олександр Олександрович. Головний економіст Субота Ольга Олександрівна доповіла про зміни внесені до колективного договору на 2019 рік.

   Делегати від підрозділів мали можливість висловитися на конференції. Вони також прозвітували коротко про роботу підрозділів і оцінили роботу профспілки в 2018 році. Були озвучені деякі пропозиції і внесені зміни до колективного договору на 2019 рік.

   Підводячи підсумки профспілкової конференції, хочеться зазначити, що всі присутні визнали умови колективного договору виконаними в повному обсязі, а роботу профспілки задовільною. Проект колективного договору на 2019 рік був затверджений одноголосно.

IMG_7148IMG_7149IMG_7151 IMG_7152

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок