Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Про запобігання корупції у діяльності підприємства

Про запобігання корупції у діяльності підприємства
Назад
Про запобігання корупції у діяльності підприємства

Важливим є попередження корупції, а не тільки покарання за неї. Законом України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року № 1700-VII, що вступив в дію 26 квітня 2015 року, передбачається, у тому числі введення комплексної системи заходів на підприємстві з метою застосування превентивних антикорупційних механізмів.

Відповідно до статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» запроваджено антикорупційну програму юридичної особи — комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності юридичної особи.

Так, з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень у діяльності посадових осіб підприємства та створення дієвої системи протидії проявам корупції, антикорупційна програма державного підприємства «Гутянське лісове господарство» на 2019 рік, затверджена наказом від 02 січня 2019 року № 1-кор. та знаходиться у вільному доступі на веб-сайті підприємства.

Антикорупційна програма є обов’язковою для виконання усіма працівниками Підприємства, включаючи посадових осіб усіх рівнів, керівника, а також для усіх суб’єктів господарської діяльності (підрозділів), над якими вона здійснює контроль.

Антикорупційна програма також застосовується підприємством у його правовідносинах із діловими партнерами.

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок