Ми в Facebook
Новини
13.12.19
Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Підвищена пожежонебезпечна ситуація

Підвищена пожежонебезпечна ситуація
Назад
Підвищена пожежонебезпечна ситуація
У зв'язку з підвищеною пожежонебезпечною ситуацією, адміністрація державного підприємства «Гутянське лісове господарство» та лісова охорона звертається до місцевого населення та відпочиваючих з проханням не підпалювати траву на господарських угіддях, дачних масивах, уздовж транспортних магістралей та залізничних колій, прилеглих до лісових насаджень. Дуже часто такі підпали призводять до перекидання вогню на лісові масиви та можуть перейти у великомасштабні лісові пожежі, які неможливо оперативно локалізувати. Варто зазначити, що основною причиною виникнення лісових пожеж є випалювання сухої трав'яної рослинності на сільгоспугіддях, пустищах, вздовж доріг, що межують з лісовими масивами. Спекотна погода сприяє розповсюдженню вогню у прилеглі лісові насадження, чим створює реальну загрозу їх знищення.
Шановні громадяни! Не допустити лісові пожежі, захистити ліс від вогню – завдання не тільки лісової охорони, але й всього населення. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить нас від біди, яку приносять пожежі!
Крім того, повідомляємо, що за самовільний підпал загрожує адміністративна відповідальність – штраф від 170 до 1190 грн.
Державна лісова охорона продовжує здійснювати профілактичні організаційні заходи з метою запобігання виникненню лісових пожеж та оперативного їх гасіння.
Пам’ятайте про шкоду, яка завдається природі внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків! Запобігайте виникненню пожеж в екосистемах! Бережіть природу, будьте господарями своєї рідної землі!
Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок