Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей
Назад
Міжнародний день захисту дітей

     Міжнародний день захисту дітей є одним із найбільш радісних, добрих і щирих свят. Адже, перш за все, воно символізує втілення дитячих мрій та віру у диво. Та й для нас, дорослих, чи не найбільше щастя у житті – це щаслива, посміхнена й здорова малеча, оточена нашою увагою і турботою. І саме діти є нашою найбільшою радістю і любов’ю. Тож з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається щороку в перший день літа, чи не кожен із дорослих, а особливо ті, хто турботу про дітей вважає одним зі своїх обов’язків, прагне своїми конкретними справами допомогти дітям, втілити їхні мрії в життя і зробити їх іще щасливішими.

     Напередодні Міжнародного дня захисту дітей відбулась зустріч Віктора Миколайовича Сиси з вихованцями Комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. Керівництво закладу радо показало своєму частому й шановному гостю створені в навчально-виховному комплексі кімнату психологічного розвантаження, сенсорну кімнату, клас розвитку мовлення, кабінет психолога, логопеда та їдальню.

     Для Віктора Миколайовича вже стало доброю традицією допомагати цим дітям як матеріально, так і морально. Для створення кращих умов перебування дітей у закладі ним нещодавно було придбано нові меблі для їдальні, м’які пуфи, але це – не головне. Найголовніше – бачити радість в очах дітей. Їх посмішка для В.М. Сиси – найбільша нагорода.

діти2 діти

     На свій перший випускний цими днями збираються і дошкільнята в дитячих садках. Вони – майбутні першачки. Та вже сьогодні вони мріють якнайшвидше піти до школи, де їх чекають нові знання, просторий та красивий клас.

     За допомогою в створені затишку та комфортних умов у класі для цьогорічних першачків Гутянської загальноосвітньої школи днями до Віктора Миколайовича Сиси звернувся батьківський комітет майбутніх школярів.

     Як не байдужа людина та батько Віктор Миколайович не міг залишитись осторонь цього питання й одразу допоміг у здійсненні дитячих мрій. Сподіваємось, батьки та діти будуть задоволені подарунком для майбутнього 1 класу Гутянської школи.

першачки Гути пом. деткам

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок