Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Зустріч заступника Голови державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара з працівниками ДП "Гутянське лісове господарство"

Зустріч заступника Голови державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара з працівниками ДП "Гутянське лісове господарство"
Назад
Зустріч заступника Голови державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара з працівниками ДП "Гутянське лісове господарство"

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар перебуває з робочим візитом у Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Колектив Гутянського лісгоспу зустрічав головного лісівника України на території центральної садиби як і годиться за народним звичаєм хлібом-сіллю та вітальною українською піснею.

Потім було знайомство з підприємством. Перебуваючи на державному підприємстві “Гутянське лісове господарство”, Володимир Бондар оглянув об'єкти: центральної садиби підприємства, котельню, побував у лісопромисловому цеху, оглянув автотранспортний парк — пожежні автомобілі, навантажувальний транспорт з гідроманіпулятором на базі автомобіля УРАЛ, автомобіль КРАЗ, на якому також установлено гідроманіпулятор підвищенної потужності.

Було висловлена рекомендація заступника Голови Держлісагенства стосовно пожежних автомобілів- придбати нові сучасні автомобілі з більшим об”ємом води для гасіння лісових пожеж.

Володимир Налькович Бондар зробив зауваження щодо морально і фізично застарівших котлів для опалення приміщень, необхідно замінити їх на нові прогресивні, які працюють на відходах.

Також було оглянуто лінію по виробництву паливних брикетів, лісовий розсадник Володимирівського лісництва - де в посівному відділенні навесні поточного року є посіви сосни звичайної, дуба черещчатого, в шкільному відділені посаджено укорінені живці туї західної колоновидної, туї західної шаровидної, ялівця. На території лісництва оглянуто фазанарій, в якому вирощуються павліни, фазани, страуси.

 Заступник директора лісгоспу Сиса Віктор Миколайович коротко розповів про здобутки лісгоспу за той період, як він став очільником . "На самперед це створення 70 нових робочих місць, підвищення заробітної плати та соціальних виплат працівникам та пенсіонерам підприємства. Так за 4 місяці поточного року середньомісячна заробітна плата становить 12 тис. грн., що у 2,7 рази більше відповідного періоду минулого року, а за квітень 2018 р. її рівень досяг 15,7 тис. грн.

Відновлення та модернізація існуючого і вже майже списаного машинно-тракторного парку, придбання великовантажного автомобіля КРАЗ та дообладнання його новою навантажувальною установкою. Зважаючи на початок пожеженебезпечного періоду особлива увага приділялась ремонту пожежної техніки та придбання необхідного обладнання та комплектуючих до пожежних машин. Для створення мінералізованих смуг та проведення догляду за ними придбано дві важкі дискові борони, які передано на баланси Гутянського та Краснокутського лісництв.

Для збільшення обсягів переробки деревини придбано 7 нових стрічкопильних верстатів, а також деревообробне обладнання - рейсмусовий, фрезерний, і фугувальний та сверлільнопазувальний верстати для виготовлення столярних виробів та садових меблів, які зараз користуються великим попитом на ринку. Щоб не продавати низькоякісну сировину за копійки налагодили її переробку на підприємстві, а щоб зменшити витрати на її перевезення до лісопромислового цеху маємо на меті встановлення стрічкопильних верстатів у всіх лісництвах лісгоспу.

Щодо умов праці колективу, то і тут є позитивні зміни: майже завершено поточний ремонт службових приміщень на центральній садибі та в лісництвах.

Все це, як ви розумієте, потребує значних коштів, які ми заробили самі, так дохід від реалізації за 4 місяці 2018 року склав 21 млн. грн., для порівняння цей показник за весь 2017 рік становив 24,7 млн. грн. Саме це і дало змогу здійснити всі ті зміни, про які я щойно говорив, і планувати надалі покращувати роботу підприємства".

Начальник Харківського обласного управління Зінченко Олександр Іванович позитивно оцінив роботу колективу господарства і особливо відзначив значні виробничі показники та культуру виробництва підприємства, соціальну складову його діяльності, у тому числі значне підвищення рівня оплати праці, яких досягло підприємство з часу, коли його очолив молодий, енергійний керівник з новими, прогресивними методами організації праці – Сиса Віктор Миколайович. Лісівники Харківщини гідно виходять з тієї ситуації, яка склалась в Україні з введенням мораторію на експорт деревини в круглому вигляді, показуючи на справах, що держава не лише може, а є ефективним власником.

“З приходом Сиси В.М. на посаду заступника директора відчувається позитивна динаміка в роботі підприємства, як ми бачимо суттєво підвищилася та своєчасно виплачується заробітна плата працівникам, стабільно сплачуються податки до бюджету Богодухівського району”- дав оцінку діяльності лісгоспу Голова Богодухівської районної ради Панов Сергій Федорович.

 

“ Державне підприємство «Гутянське лісове господарство» є одним з головних підприємств району по наповненню місцевого та державного бюджету. Кошти, які перераховані до бюджету, допомагають державі вирішити нагальні проблеми, підтримати та допомогти українській армії”- зазначив Голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров Володимир Анатолійович.

Голова Краснокутської районної державної адміністрації Белоцький Олексій Олександрович підтримав виступ свого колеги Шарова В.А., зазначивши позитивну роботу, що відбувається на державному підприємтві: створення робочих місць, підвищення соціальних стандартів, збільшення доходів до бюджету Краснокутського району.

Володимир Налькович Бондар щодо роботи Державного агентства лісових ресурсів України: "Головним на сьогодні є недопущення приватизації або передачі в концесію лісів держави. Для цього до Кабміну подано та розглянуто у першому читанні законопроект щодо шляхів розвитку лісогосподарської галузі. Дуже болісним є питання відсутності бюджетного фінансування галузі. На розгляд до Мінфіну подано заявку щодо можливості виділення коштів хоча б для підприємств Півдня країни, бо якщо у ресурсних областях, а це захід, північ та частково схід України, є можливість заробляти собі кошти завдяки сировинній базі, то підприємства частини східних, а особливо південних регіонів держави ледве зводять кінці. А ви, як ніхто інший, розумієте , яких трудових та фінансових зусиль треба докласти , щоб створити лісові масиви в умовах степу, охороняти їх від пожеж, хвороб та шкідників . Проблем у галузі дуже багато, а отже дуже радує те, що завдяки виваженому та розумному підходу до роботи нових керівників з'являється все більше підприємств, здатних тримати досить високий рівень по всіх показниках роботи і одним з таких є і ваше підприємство ".

 

 

 

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок