Ми в Facebook
Новини
15.11.19

18 жовтня 2019 року набули чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції» .

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал
Назад
Кадровий потенціал

   На сучасному етапі управління підприємством велика увага приділяється використанню людського фактору , підвищенню якості і творчої віддачі кадрового потенціалу , покращенню підготовки і використання спеціалістів. Для того, щоб ефективно управляти трудовими ресурсами необхідно правильно уміти здійснювати кадрову політику підприємства.

   Кадрова політика – один із важливих інструментів активної дії на всі процеси , які проходять в колективі , в тому числі на розвиток економіки країни, так як рішення багатьох господарських питань, залежить від правильності використання кадрів.

   Робота з персоналом – це постійна, повсякденна турбота про формування злагодженого працездатного колективу, щоб кожен працівник трудився в повну міру своїх знань , сил , здібностей , з любов’ю до справи , постійно удосконалюючи свою професійну майстерність.

   Удосконалення кадрової роботи – це основа для реалізації адміністративної реформи , одним із напрямків якої є якісне покращення діяльності працівників. Удосконалення кадрової роботи дозволить перетворення в нашій державі , які приведуть до добробуту і процвітання держави.

   Укомплектованість кадрами становить 97,6 %. Виробничу діяльність підприємства забезпечують працівники, чисельність яких станом на 26.09.2018 року складає 208 чоловік.

   З них керівників різних рівнів 19 чоловік, професіоналів - 13 чоловік, фахівців - 57 чол., техслужбовців - 2 чоловіка, робочих - 117 чоловік .

   За 8 місяців поточного року підприємство отримало майже 60 млн. грн від реалізації своєї продукції, а до кінця 2018 року планується довести цей показник до 100 млн. грн. Таких економічних показників Гутянський лісгосп досягнув уперше за свою історію. Крім того, на сьогоднішній день майже 50% деревини наше підприємство переробляє і масово відправляє на експорт, що дозволяє отримати додаткові кошти. Лише за цей період до бюджетів усіх рівнів нами сплачено майже 17 млн. грн. податків., і це – ще не межа. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників лісгоспу складає 17116 грн.

Підприємство тісно співпрацює з центрами зайнятості Богодухівського і Краснокутського районів щодо попиту на робочу силу ( вакансії) та працевлаштування безробітних осіб на роботу - робітниками лісогосподарських ( лісокультурних ) робіт, підсобними робітниками, пожежними спостерігачами, трактористами- машиністами лісогосподарського ( сільськогосподарського ) виробництва, інженерами та інші.

   Відділ кадрів підприємства домагається не просто своєчасного заповнення вакансій, щоб підтримувати на належному рівні обсяги виробництва. Система роботи з кадрами спланована таким чином, щоб постійно домагатися збільшення в складі робочої сили підприємства тих людей, хто має гарні знання, стежити, щоб таких працівників ставало все більше в кожному підрозділі.

   Кадрова політика повинна бути тісно ув’язана з стратегією розвитку підприємства , повинна бути гнучкою. Оскільки формування кваліфікованих кадрів зв”язано зі значними витратами підприємства, все повинно бути економічно обґрунтовано, виходячи з реальних фінансових можливостей.

   25 вересня 2018 року Гутянський лісгосп приймав активну участь у проведенні масового профорієнтаційного заходу “Місто майстрів” для мешканців Богодухівської громади.

   Відтворення і навчання трудових ресурсів – це дві складові процесу формування кадрового потенціалу , який оприділяє ефективність використання даного потенціалу. В теперішній час в основі національної кадрової політики повинна бути покладена ідея “ інвестиції в людину “ тоді все це буде позитивно впливати на стан людських ресурсів країни.

IMG_7639IMG_7635IMG_7618IMG_7600IMG_7567IMG_7554IMG_7545IMG_7662IMG_7652

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок