Ми в Facebook
Новини
13.12.19
Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал
Назад
Кадровий потенціал

   На сучасному етапі управління підприємством велика увага приділяється використанню людського фактору , підвищенню якості і творчої віддачі кадрового потенціалу , покращенню підготовки і використання спеціалістів. Для того, щоб ефективно управляти трудовими ресурсами необхідно правильно уміти здійснювати кадрову політику підприємства.

   Кадрова політика – один із важливих інструментів активної дії на всі процеси , які проходять в колективі , в тому числі на розвиток економіки країни, так як рішення багатьох господарських питань, залежить від правильності використання кадрів.

   Робота з персоналом – це постійна, повсякденна турбота про формування злагодженого працездатного колективу, щоб кожен працівник трудився в повну міру своїх знань , сил , здібностей , з любов’ю до справи , постійно удосконалюючи свою професійну майстерність.

   Удосконалення кадрової роботи – це основа для реалізації адміністративної реформи , одним із напрямків якої є якісне покращення діяльності працівників. Удосконалення кадрової роботи дозволить перетворення в нашій державі , які приведуть до добробуту і процвітання держави.

   Укомплектованість кадрами становить 97,6 %. Виробничу діяльність підприємства забезпечують працівники, чисельність яких станом на 26.09.2018 року складає 208 чоловік.

   З них керівників різних рівнів 19 чоловік, професіоналів - 13 чоловік, фахівців - 57 чол., техслужбовців - 2 чоловіка, робочих - 117 чоловік .

   За 8 місяців поточного року підприємство отримало майже 60 млн. грн від реалізації своєї продукції, а до кінця 2018 року планується довести цей показник до 100 млн. грн. Таких економічних показників Гутянський лісгосп досягнув уперше за свою історію. Крім того, на сьогоднішній день майже 50% деревини наше підприємство переробляє і масово відправляє на експорт, що дозволяє отримати додаткові кошти. Лише за цей період до бюджетів усіх рівнів нами сплачено майже 17 млн. грн. податків., і це – ще не межа. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників лісгоспу складає 17116 грн.

Підприємство тісно співпрацює з центрами зайнятості Богодухівського і Краснокутського районів щодо попиту на робочу силу ( вакансії) та працевлаштування безробітних осіб на роботу - робітниками лісогосподарських ( лісокультурних ) робіт, підсобними робітниками, пожежними спостерігачами, трактористами- машиністами лісогосподарського ( сільськогосподарського ) виробництва, інженерами та інші.

   Відділ кадрів підприємства домагається не просто своєчасного заповнення вакансій, щоб підтримувати на належному рівні обсяги виробництва. Система роботи з кадрами спланована таким чином, щоб постійно домагатися збільшення в складі робочої сили підприємства тих людей, хто має гарні знання, стежити, щоб таких працівників ставало все більше в кожному підрозділі.

   Кадрова політика повинна бути тісно ув’язана з стратегією розвитку підприємства , повинна бути гнучкою. Оскільки формування кваліфікованих кадрів зв”язано зі значними витратами підприємства, все повинно бути економічно обґрунтовано, виходячи з реальних фінансових можливостей.

   25 вересня 2018 року Гутянський лісгосп приймав активну участь у проведенні масового профорієнтаційного заходу “Місто майстрів” для мешканців Богодухівської громади.

   Відтворення і навчання трудових ресурсів – це дві складові процесу формування кадрового потенціалу , який оприділяє ефективність використання даного потенціалу. В теперішній час в основі національної кадрової політики повинна бути покладена ідея “ інвестиції в людину “ тоді все це буде позитивно впливати на стан людських ресурсів країни.

IMG_7639IMG_7635IMG_7618IMG_7600IMG_7567IMG_7554IMG_7545IMG_7662IMG_7652

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок