Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Інформація про стан охорони лісів від пожеж за 2019 роки по ДП «Гутянське лісове господарство»

Інформація про стан охорони лісів від пожеж за 2019 роки по ДП «Гутянське лісове господарство»
Назад
Інформація  про стан охорони лісів від пожеж за 2019 роки  по ДП «Гутянське лісове господарство»

 

В 2019 році з метою профілактики виникнення лісових пожеж і недопущення розповсюдження їх на значні площі в лісах підприємства у відповідності до запланованих заходів влаштовано 350 км мінералізованих смуг та доглянуто 1750 км мінералізованих смуг. Було організовано роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації 39 виступів, встановлено в лісах та населених пунктах 48 аншлагів, перекрито 69 найбільш небезпечних заїздів в лісах , проведено 95 рейдів по виявленню порушників правил пожежної безпеки. Виявлено 24 порушників на яких накладено і стягнуто суму штрафів 2010 грн., організовано роз´яснювальну роботу серед населення і відпочиваючих в лісових массивах шляхом проведення бесід 74 шт.

До початку пожежонебезпечного сезону держлісгоспом було розроблено плани заходів по попередженню і ліквідації пожеж, затверджені і відпрацьовані робочі мобілізаційні плани.

На даний час по підприємству лісових пожеж не було, але доводилось виїджати на гасіння пожеж поблизу лісових масивів для недопущення їх розповсюдження в лісі . Дані пожежі були спричинені місцевим населенням при випалі сухої трави. Державна лісова охорона робить все, що в їх можливостях, щоб уникнути катастрофи.

Шановні громадяни памятайте:

-непогашені багаття, сірники, недопалки - головні вороги лісу!

-Погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.

-Будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок