Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Базове лісовпорядкування в Гутянському лісгоспі - фундамент якісного господарювання

Базове лісовпорядкування в Гутянському лісгоспі - фундамент якісного господарювання
Назад
Базове лісовпорядкування в Гутянському лісгоспі - фундамент якісного господарювання

Останнім часом лісову галузь у суспільстві надзвичайно гостро обговорюють і критикують. Під приціл "невдоволених" здебільшого потрапляють вирубки, як в межах лісгоспів, так і в природно-заповідному фонді. 

Та мало хто знає, що жодна вирубка дерев, навіть санітарна, не може бути призначена без використання так званих лісовпорядних матеріалів. Тому, говорячи про ведення господарювання в лісах, чи про їх збереження і відтворення, - не можна обійти стороною таке поняття, як лісовпорядкування. Це, по суті, фундамент для якісного господарювання в лісі на найближчі десять років.

Майже 3 місяці, як у Гутянському лісництві державного підприємства "Гутянське лісове господарство" тривають лісовпорядні роботи.

У матеріалах лісовпорядкування дається якісна і кількісна характеристика кожної лісової ділянки, комплексна оцінка ведення лісового господарства, що є основою для розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства відповідного об’єкта лісовпорядкування.

Затверджені матеріали лісовпорядкування є обов’язковими для ведення лісового господарства, планування і прогнозування використання лісових ресурсів.

Проводять лісовпорядну експедицію Начальник лісовпорядної партії Костяшкіна Тетяна Дмитрівна та інженер-таксатор Кригін Олексій.

Наприкінці, увесь пакет напрацьованих документів має пройти цілий ряд узгоджень, починаючи від рівня обласної держадміністрації та профільного управління, "крокуючи коридорами" Держлісагентства і зрештою, потрапивши на остаточне затвердження в Мінприроди.

І лише після цього - лісгосп отримує офіційний перспективний план розвитку та ведення свого господарства, згідно якого усі компетентні контролюючі органи здійснюють перевірку на законність ведення лісогосподарських робіт.

IMG-9f2185b84f32f82b6c1b40896b0adef3-V IMG-885591b7b7a37cba9426855b93844fb4-V IMG-f8ecf99efaffd8a95770174737ccf690-V

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок