Ми в Facebook
Новини
12.03.20

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання.

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Автомобіліст — професія особлива

Автомобіліст — професія особлива
Назад
Автомобіліст — професія особлива

Автомобіліст — професія особлива. Так уже склалося, що без автомобілістів уже не можливо уявити наше життя, автомобільний транспорт є важливою системою життєзабезпечення населення України. З 1993 року згідно з Указом Президента України було започатковане професійне свято День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яке щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

 

У ДП “Гутянське лісове господарство” трудяться 26 водіїв. Це водії з вивезення лісу, водії пожежних машин, автобусів, легкових автомобілів, водії лісової охорони які трудяться на сучасній лісозаготівельній, трелювальній, лісовозній та пожежній техніці. Залежно від робіт у лісгоспі, доводиться відвозити працівників на посадку чи прополювання лісових насаджень, виїжджати на всі пожежі, адже пожежа в лісі не вибирає хто ти за професією, це загальна біда, і на боротьбу з нею стають усі, хто працює в лісі.

 

Від імені всього колективу підприємстващирі вітання Вам, водії Гутянського лісгоспу, Калеберда В.В., Худин І.М., Юхно М.В., Вюнник В.О., Герасимонко О.М.,Єрмолов С.О., Заєць П.В., Здорик В.В., Клименко О.С., Кравченко В.І., Писаревський О.М., Плахотній М.М., Пономаренко В.М., Сень М.І., Субота В.М., Ткаченко О.П., Фединяк Й.Ю., Яровий Ю.Г., Касяненко О.С., Кісіль А.І., Кунінець О.В., Михайлюченко В.О., Семенов С.В., Суровікін С.О., Тризна О.В.,Лобойко М.П. з професійним святом. Щирі вітання і нашим пенсіонерам, Зазнобіну М.В., Герасименку О.П., Зубкову В.Є. та іншим. Нехай здійсняться всі Ваші мрії, втіляться в життя всі плани. Бажаємо, щоб мир та щастя завжди були в Вашій оселі,арадістьнаповнювала життя. Безпечних Вам доріг! IMG_9622 IMG_9613Сень Микола іван IMG_3713 IMG_1493Тризна Олександр Віталіphoto5434120123754588778

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок