Ми в Facebook
Новини
15.11.19

18 жовтня 2019 року набули чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції» .

330 років селище Гути

330 років селище Гути
Назад
330 років селище Гути

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

2 червня, мешканці селище Гути відзначли День села- 330 років .. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Свято розпочалось із урочистої програми Після обіду, біля селищної ради, зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого. Всі бажаючі мали змогу взяти участь в урочистій частині свята, яка відбувалась на майдані біля селищної ради..

До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян було вперше.. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто народився цього річ в селі, і хто став на весільний рушник, і хто керував селищною радою в роки незалежності України / Помазан, Лобойко та інші/

. Із теплими словами до своїх односельців звернулася голова Гутянської селищної ради Наталія Миколаївна Клименко. Вітаючи односельчан зі святом, Наталія Миколаївна, подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування, а саме заступнику директора ДП «Гутянський лісгосп» Сисі В.М., директору Первухінський цукрозавод Вюнник С.В., генеральному директору ТОВ «Мясний м’ясокомбінат» Скорику О.О.,депутату Харківської обласної ради Пушкар М.Б., підприємцям ЧП «Іващенко В.О.» Іващенку Вячеславу Олександровичу, ЧП” Лобойко, Л.П “ Лобойко Любов Петрівні , ЧП «Горішній Г.Д.» Горішньому Геннадію та іншім. Також, побажала селищу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що У цей день на свято приїхав також голова Богодухівської державної адміністрації Володимир Шаров привітав усіх присутніх та підкреслив, що як людина, так і кожне, село та селище мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію.  

Зазначив, що добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село.

До привітання приєднався Сиса Віктор Миколайович побажав усім жителям наснаги, нових здобутків у трудових справах, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та єдності. Тож нехай це чудове свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!
Також, голова селищної ради Клименко Н.М. вручила подяки та подарунки за вагомий особистий внесок у розвиток Гутяської селищної громади, активну участь в її громадянському житті, за турботу про її мешканців, та всебічну благодійну їх підтримку та з нагоди Дня села, заступнику директора ДП «Гутянський лісгосп» Сисі В.М. депутату Харківської обласної ради Пушкар М.Б. та генеральному директору ТОВ «Мясний м’ясокомбіна» Скорику О.О., голові Богодухівської РДА Шарову В. А.

Далі розпочався святковий концерт. Аматори сцени демонстрували свої таланти. Перед гостями виступили місцевий народний хор та ансамбль Гутянського будинку культури,та інші Людей на свято зібралося багато, для всіх були організовані різні розваги: одні насолоджувалися смаколиками ярмарку, діти куштували солодку вату, розважалися на батуті, з іншими маленькими жителями громади проводили час аніматори.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в смт Гути. Нарешті селяни, які багато років важко працювали, змогли відпочити та ненадовго забути про домашні справи.. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей

Контакти
Телефон:
Тел/Факс
Адрес:
62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт Гути, вул.Первухінська, 49
Зворотний зв'язок